Peugeot 208
Style VTi 82 5-ov, Uudella jakohihnalla! / Vakkari / P.Tutka / Autom.Ilmastointi
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Hyvin varusteltu 208 uudella jakohihnalla!
Huoltokirja
Juuri huollettu
Seuraava katsastus: 3/2027
Autom.Ilmastointi: 2-alueinen
Vakionopeudensäädin
Parkkitutka takana
Ajovaloautomatiikka
Sadetunnistin
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Ajotietokone
2xRenkaat ja aluvanteet
2xAvaimet
Keskuslukitus: Kaukosäädöllä
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sähkötoimiset etu sivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Bluetooth
Turbo
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Hyvin varusteltu 208 uudella jakohihnalla!
Huoltokirja
Juuri huollettu
Seuraava katsastus: 3/2027
Autom.Ilmastointi: 2-alueinen
Vakionopeudensäädin
Parkkitutka takana
Ajovaloautomatiikka
Sadetunnistin
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Ajotietokone
2xRenkaat ja aluvanteet
2xAvaimet
Keskuslukitus: Kaukosäädöllä
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sähkötoimiset etu sivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Bluetooth
Turbo
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
6850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2016
Rekisterinumero
XNX-747
Mittarilukema
100000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Harmaa
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1050 kg
Kokonaismassa
1546 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
60 kW
CO2
99 g/km
Keskikulutus
4.3 l/100km
Rahoituslaskin
6850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2016 |
| Rekisterinumero | XNX-747 |
| Mittarilukema | 100000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Harmaa |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1050 kg |
| Kokonaismassa | 1546 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 60 kW |
| CO2 | 99 g/km |
| Keskikulutus | 4.3 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


