Mercedes-Benz C
200 T A Premium Business / ILS LED / IHC+ / Suomiauto / Lohkolämmitin + sisäp. / Sporttipenkit / Tilava farmari!
X
Lisätiedot:
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tyylikäs Suomi-Mersu! Uudempaa W205-korimallia!
Adaptiiviset LED Intelligent Light System-ajovalot
IHC+ Automaattiset kaukovalot
Nahkaverhoiltu monitoimiratti
Vakionopeudensäädin
Törmäysvahti ja etäisyyden seuranta
LED-Takavalot
7G Tronic-automaattivaihteisto
Penkinlämmittimet
Automaattinen 2-alueilmastointi
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
Bluetooth Handsfree ja Audiontoisto
Kahdet renkaat aluvanteilla
Kahdet avaimet
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Aktiivinen pysäköintiavustin
Ristiseläntuki kuljettajan istuimella
Agility Select-ajotilan valitsin
Luistonesto
ABS-Jarrut
Huoltokirja
Viimeisin huolto 10/2025 237tkm
Seuraava katsastus 12/2026
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tyylikäs Suomi-Mersu! Uudempaa W205-korimallia!
Adaptiiviset LED Intelligent Light System-ajovalot
IHC+ Automaattiset kaukovalot
Nahkaverhoiltu monitoimiratti
Vakionopeudensäädin
Törmäysvahti ja etäisyyden seuranta
LED-Takavalot
7G Tronic-automaattivaihteisto
Penkinlämmittimet
Automaattinen 2-alueilmastointi
Pysäköintitutkat eteen ja taakse
Bluetooth Handsfree ja Audiontoisto
Kahdet renkaat aluvanteilla
Kahdet avaimet
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Aktiivinen pysäköintiavustin
Ristiseläntuki kuljettajan istuimella
Agility Select-ajotilan valitsin
Luistonesto
ABS-Jarrut
Huoltokirja
Viimeisin huolto 10/2025 237tkm
Seuraava katsastus 12/2026
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Ota yhteyttä myyjiimme
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
15850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2015
Rekisterinumero
XNH-422
Mittarilukema
245000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Takaveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Harmaa
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Farmari
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
1505 kg
Kokonaismassa
2080 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
135 kW
CO2
130 g/km
Keskikulutus
5.6 l/100km
Rahoituslaskin
15850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2015 |
| Rekisterinumero | XNH-422 |
| Mittarilukema | 245000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Harmaa |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1505 kg |
| Kokonaismassa | 2080 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 135 kW |
| CO2 | 130 g/km |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


