Toyota BB
1.5 AT Opendeck, BC-Racing / Carplay / Ilmastointi / 2x renkaat aluvanteilla / Hieno katseidenkääntäjä!
X
Lisätiedot:
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Se härskimpi malli Toyota BB:stä! Harvinainen Open Deck -avolava!
Automaattivaihteisto
Huoltokirja
Viimeisin huolto 26.04.2026 169tkm
Seuraava katsastus 19.03.2027
BC-Racing -säädettävä alustasarja
Apple Carplay / Android Auto
Ilmastointi
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Nahka-jalopuu -verhoiltu ohjauspyörä
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
Turvatyynyt
Kaappariovi toisella puolella
Avattava takalasi, sekä kaadettavien takapenkkien kautta jatkettava tavaratila
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Pioneer Radio / Bluetooth
#JDM
#Tuning-autot
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Se härskimpi malli Toyota BB:stä! Harvinainen Open Deck -avolava!
Automaattivaihteisto
Huoltokirja
Viimeisin huolto 26.04.2026 169tkm
Seuraava katsastus 19.03.2027
BC-Racing -säädettävä alustasarja
Apple Carplay / Android Auto
Ilmastointi
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Nahka-jalopuu -verhoiltu ohjauspyörä
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
Turvatyynyt
Kaappariovi toisella puolella
Avattava takalasi, sekä kaadettavien takapenkkien kautta jatkettava tavaratila
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Pioneer Radio / Bluetooth
#JDM
#Tuning-autot
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Ota yhteyttä myyjiimme
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
9850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2002
Rekisterinumero
NJA-633
Mittarilukema
172000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Avolava
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
1020 kg
Kokonaismassa
1295 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
0 kW
CO2
0 g/km
Keskikulutus
l/100km
Rahoituslaskin
9850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2002 |
| Rekisterinumero | NJA-633 |
| Mittarilukema | 172000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Avolava |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1020 kg |
| Kokonaismassa | 1295 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 0 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Keskikulutus | l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


