Hyundai Ioniq 5
77 kWh 229 hv Style / 1.OM / Suomiauto / 2x Renkaat / Sähköpenkki / Tehdastakuu / Sähkökontti / Adapt.Vakkari / Hieno!
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Hieno Suomiauto tehdastakuun alaisena!
Suomiauto
1-Omisteinen
Merkkiliikkeen huoltohistoria
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Aktiivinen kaistavahti
Katveavustin Blind Spot
Hätäjarrutusavustin
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Apple Carplay ja Android Auto
USB-Liitännät
Ratinlämmitin
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nopeusrajoituksen tunnistus
Kuljettajan vireystilan tunnistin
Ajotilan valinta
Moottorijarrutuksen säätö
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin+ristiseläntuki
Avaimeton kulku ja käynnistys
Pikalataus
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset peilit
Bluetooth Audio ja Handsfree
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Hieno Suomiauto tehdastakuun alaisena!
Suomiauto
1-Omisteinen
Merkkiliikkeen huoltohistoria
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Aktiivinen kaistavahti
Katveavustin Blind Spot
Hätäjarrutusavustin
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Apple Carplay ja Android Auto
USB-Liitännät
Ratinlämmitin
2-alueinen automaattinen ilmastointi
Nopeusrajoituksen tunnistus
Kuljettajan vireystilan tunnistin
Ajotilan valinta
Moottorijarrutuksen säätö
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin+ristiseläntuki
Avaimeton kulku ja käynnistys
Pikalataus
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset peilit
Bluetooth Audio ja Handsfree
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
35950€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2024
Rekisterinumero
LVP-775
Mittarilukema
45000
Käyttövoima
Sähkö
Vetotapa
Takaveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Sininen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Maastoauto
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
2010 kg
Kokonaismassa
2450 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
168 kW
CO2
0 g/km
Keskikulutus
l/100km
Rahoituslaskin
35950€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2024 |
| Rekisterinumero | LVP-775 |
| Mittarilukema | 45000 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Sininen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 2010 kg |
| Kokonaismassa | 2450 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 168 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Keskikulutus | l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


