Nissan Stagea
25T RS FOUR V RB25 / Hieno yksilö! / Helmiäisvalkoinen / Korisarja / Putkisto
X
Lisätiedot:
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Legendaarinen RB25DET koneella varustettu JDM farkku!
"Perhemallin Skyline" jatkojalostukseen tai fiilistelyyn!
Freeway Dolphin-korisarja
Aftermarket-putkisto, Japspeed 3" DP, 100cel FIA-katti
Tuplakattoluukut
Automaattinen ilmastointi
Myös esim. R33 GTR:stä tuttu Attesa-neliveto nappilukolla
Tekniikaltaan vakiotehoinen
Japan Racing jR3 18" aluvanteet uusilla kesärenkailla
KN Mine's-ilmansuodatin
Zpower-puolasarja
2-DIN-Soitin
Päivitetyt JBL 6.5" kaiuttimet
Hiljattain huollettu ja jakopää laitettu
Recaro-kuljettajan istuin
Kysy lisää 0405109964 / Robert Lång
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
#JDM
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Legendaarinen RB25DET koneella varustettu JDM farkku!
"Perhemallin Skyline" jatkojalostukseen tai fiilistelyyn!
Freeway Dolphin-korisarja
Aftermarket-putkisto, Japspeed 3" DP, 100cel FIA-katti
Tuplakattoluukut
Automaattinen ilmastointi
Myös esim. R33 GTR:stä tuttu Attesa-neliveto nappilukolla
Tekniikaltaan vakiotehoinen
Japan Racing jR3 18" aluvanteet uusilla kesärenkailla
KN Mine's-ilmansuodatin
Zpower-puolasarja
2-DIN-Soitin
Päivitetyt JBL 6.5" kaiuttimet
Hiljattain huollettu ja jakopää laitettu
Recaro-kuljettajan istuin
Kysy lisää 0405109964 / Robert Lång
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
#JDM
Ota yhteyttä myyjiimme
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
24950€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
1997
Rekisterinumero
LPH-663
Mittarilukema
129000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Neliveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Farmari
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1660 kg
Kokonaismassa
1935 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
0 kW
CO2
0 g/km
Keskikulutus
l/100km
Rahoituslaskin
24950€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 1997 |
| Rekisterinumero | LPH-663 |
| Mittarilukema | 129000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1660 kg |
| Kokonaismassa | 1935 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 0 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Keskikulutus | l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


