Citroen C3 Aircross
PureTech 110 Black&White / 1.Omistajalta! / Carplay / Lohko+sisäp. / Vetokoukku / Keyless / Juuri huollettu!
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tyylikäs tummanpuhuva Citroen ensimmäiseltä omistajalta, juuri huollettuna!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 04/2026 99tkm
Seuraava katsastus 11/2027
Apple Carplay / Android Auto
Ilmastointi
Lohkolämmitin+sisäpistoke
Citroen LED Vision -ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Kaistavahti
Pysäköintitutka takana
Vakionopeudensäädin
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiratti
Ajotietokone
Metalliväri
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sadetunnistin?
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähköisesti taittuvat sivupeilit
Start/Stop-järjestelmä
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Vetokoukku
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tyylikäs tummanpuhuva Citroen ensimmäiseltä omistajalta, juuri huollettuna!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 04/2026 99tkm
Seuraava katsastus 11/2027
Apple Carplay / Android Auto
Ilmastointi
Lohkolämmitin+sisäpistoke
Citroen LED Vision -ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Kaistavahti
Pysäköintitutka takana
Vakionopeudensäädin
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiratti
Ajotietokone
Metalliväri
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sadetunnistin?
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähköisesti taittuvat sivupeilit
Start/Stop-järjestelmä
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Vetokoukku
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
9850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2019
Rekisterinumero
KTS-785
Mittarilukema
99000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Musta
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Maastoauto
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
1254 kg
Kokonaismassa
1795 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
81 kW
CO2
141 g/km
Keskikulutus
6.7 l/100km
Rahoituslaskin
9850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2019 |
| Rekisterinumero | KTS-785 |
| Mittarilukema | 99000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Musta |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1254 kg |
| Kokonaismassa | 1795 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 81 kW |
| CO2 | 141 g/km |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


