Peugeot 2008
Vision VTi 82, Panorama / Lohko+sisäp. / Takatutka / Vakkari / Bluetooth / Jakohihna vaihdettu 2025! / Vähän ajettu!
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Vähän ajettu Suomi-Peugeot toiselta omistajalta!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 10.02.2026 68tkm
Jakohihna vaihdettu 03.02.2025 63tkm
Seuraava katsastus 05.08.2026
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Ilmastointi
Panorama-lasikatto
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Pysäköintitutka takana
Vakionopeudensäädin
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sadetunnistin
Sähkötoimiset etusivuikkunat
Sähkösäätöiset/taittuvat sivupeilit
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/CD/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiontoisto
Lisätietoja saat myyjiltämme!
Katso myös muut automme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Vähän ajettu Suomi-Peugeot toiselta omistajalta!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 10.02.2026 68tkm
Jakohihna vaihdettu 03.02.2025 63tkm
Seuraava katsastus 05.08.2026
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Ilmastointi
Panorama-lasikatto
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Pysäköintitutka takana
Vakionopeudensäädin
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sadetunnistin
Sähkötoimiset etusivuikkunat
Sähkösäätöiset/taittuvat sivupeilit
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/CD/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiontoisto
Lisätietoja saat myyjiltämme!
Katso myös muut automme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
7950€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2015
Rekisterinumero
JJT-981
Mittarilukema
69000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1210 kg
Kokonaismassa
1582 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
60 kW
CO2
114 g/km
Keskikulutus
4.9 l/100km
Rahoituslaskin
7950€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2015 |
| Rekisterinumero | JJT-981 |
| Mittarilukema | 69000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1210 kg |
| Kokonaismassa | 1582 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 60 kW |
| CO2 | 114 g/km |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


