Renault Clio
Sport Tourer 1,2 16v 75 Life / Uudella jakohihnalla! / Juuri huollettu! / Lohkolämmitin+sisäp. / BASS Reflex / Vakkari
X
Lisätiedot:
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tilava ja taloudellinen Suomi-Clio!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 05/2026 107tkm
Jakopään hihna vaihdettu 05/2026 107tkm
Seuraava katsastus 12/2026
Ilmastointi
Lohkolämmitin ja sisäpistoke/-puhallin
Penkinlämmittimet
Vakionopeudensäädin
Sähkötoimiset etusivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Ajotietokone
Kahdet renkaat
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Start/Stop
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
BASS Reflex -äänentoistojärjestelmä
Radio/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Turbo
Lisätietoja saat myyjiltämme!
Katso myös muut automme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tilava ja taloudellinen Suomi-Clio!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 05/2026 107tkm
Jakopään hihna vaihdettu 05/2026 107tkm
Seuraava katsastus 12/2026
Ilmastointi
Lohkolämmitin ja sisäpistoke/-puhallin
Penkinlämmittimet
Vakionopeudensäädin
Sähkötoimiset etusivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Ajotietokone
Kahdet renkaat
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Start/Stop
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
BASS Reflex -äänentoistojärjestelmä
Radio/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Turbo
Lisätietoja saat myyjiltämme!
Katso myös muut automme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Ota yhteyttä myyjiimme
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
6850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2017
Rekisterinumero
EOH-112
Mittarilukema
107000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Farmari
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1141 kg
Kokonaismassa
1607 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
54 kW
CO2
127 g/km
Keskikulutus
5.6 l/100km
Rahoituslaskin
6850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2017 |
| Rekisterinumero | EOH-112 |
| Mittarilukema | 107000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1141 kg |
| Kokonaismassa | 1607 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 54 kW |
| CO2 | 127 g/km |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


