Renault Captur
TCe 130 EDC7-aut Festival / 1.OM Suomiauto! / Merkkihuollettu / LED / Navi / BOSE / Carplay / Keyless
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tyylikäs ja tilava yhden omistajan Suomi-Captur merkkihuoltohistorialla!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 05/2026 47tkm
Seuraava katsastus 10/2026
Suomiauto
1. Omistajalta
BOSE-Äänentoisto
Automaattinen Ilmastointi
LED-ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Navigointijärjestelmä
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennnemerkkitunnistin
Multi Sense ajotilavalitsin
Ratinlämmitin
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Metalliväri
Puolinahkaverhoilu
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset/taittuvat sivupeilit
Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Turbo
REK 11/2020
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tyylikäs ja tilava yhden omistajan Suomi-Captur merkkihuoltohistorialla!
Huoltokirja
Viimeisin huolto 05/2026 47tkm
Seuraava katsastus 10/2026
Suomiauto
1. Omistajalta
BOSE-Äänentoisto
Automaattinen Ilmastointi
LED-ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Navigointijärjestelmä
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennnemerkkitunnistin
Multi Sense ajotilavalitsin
Ratinlämmitin
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Metalliväri
Puolinahkaverhoilu
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset/taittuvat sivupeilit
Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Turbo
REK 11/2020
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
16450€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2021
Rekisterinumero
CPB-309
Mittarilukema
47000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Punainen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
1334 kg
Kokonaismassa
1816 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
96 kW
CO2
142 g/km
Keskikulutus
6.6 l/100km
Rahoituslaskin
16450€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2021 |
| Rekisterinumero | CPB-309 |
| Mittarilukema | 47000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Punainen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1334 kg |
| Kokonaismassa | 1816 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 96 kW |
| CO2 | 142 g/km |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


