BMW 123
d E82 Coupé M Sport / HIFi / Xenon / Vakkari / Ketju vaihdettu / Valopaketti / Näyttävä!
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Näyttävä E82 M Sport manuaalivaihteistolla! Jakoketju vaihdettu!
Tehtaan M Sport-paketti
Xenon-ajovalot
HiFi Speaker System
Hiilikuituinen takaluukun lippa
Puolinahkaverhoillut Sporttipenkit
Automaattinen ilmastointi
Vakionopeudensäädin
2x Renkaat alkuperäisillä aluvanteilla
Penkinlämmittimet
S563 Valopaketti
Sadetunnistin
BMW Radio Professional
AUX ja USB-liitännät
Nahkaverhoiltu M-monitoimiratti
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset peilit
DTC-Luistonesto ja ajonvakautus
Start/Stop
Huoltokirja
Viimeisin huolto 01/2026 199tkm
Seuraava katsastus 05/2027
Tuotu maahan käytettynä 2013 Saksasta
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Näyttävä E82 M Sport manuaalivaihteistolla! Jakoketju vaihdettu!
Tehtaan M Sport-paketti
Xenon-ajovalot
HiFi Speaker System
Hiilikuituinen takaluukun lippa
Puolinahkaverhoillut Sporttipenkit
Automaattinen ilmastointi
Vakionopeudensäädin
2x Renkaat alkuperäisillä aluvanteilla
Penkinlämmittimet
S563 Valopaketti
Sadetunnistin
BMW Radio Professional
AUX ja USB-liitännät
Nahkaverhoiltu M-monitoimiratti
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset peilit
DTC-Luistonesto ja ajonvakautus
Start/Stop
Huoltokirja
Viimeisin huolto 01/2026 199tkm
Seuraava katsastus 05/2027
Tuotu maahan käytettynä 2013 Saksasta
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
13850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2010
Rekisterinumero
YIL-380
Mittarilukema
208000
Käyttövoima
Diesel
Vetotapa
Takaveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Coupé
Ovet
2
Henkilömäärä
4
Omamassa
1495 kg
Kokonaismassa
1860 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
150 kW
CO2
135 g/km
Keskikulutus
5.1 l/100km
Rahoituslaskin
13850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2010 |
| Rekisterinumero | YIL-380 |
| Mittarilukema | 208000 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé |
| Ovet | 2 |
| Henkilömäärä | 4 |
| Omamassa | 1495 kg |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 150 kW |
| CO2 | 135 g/km |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


