Honda Civic
5D 1,0 Comfort Plus / Juuri Tullut!
X
Lisätiedot:
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tämä auto on juuri tullut myyntiin! Tarkemmat kuvat ja lisätiedot tulossa.
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Tämä auto on juuri tullut myyntiin! Tarkemmat kuvat ja lisätiedot tulossa.
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Ota yhteyttä myyjiimme
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
14850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2018
Rekisterinumero
SMN-126
Mittarilukema
78000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Hopea
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
1346 kg
Kokonaismassa
1775 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
95 kW
CO2
110 g/km
Keskikulutus
4.8 l/100km
Rahoituslaskin
14850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2018 |
| Rekisterinumero | SMN-126 |
| Mittarilukema | 78000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Hopea |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1346 kg |
| Kokonaismassa | 1775 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 95 kW |
| CO2 | 110 g/km |
| Keskikulutus | 4.8 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


