Nissan Leaf
Acenta 40 kWh FI / Adapt.Vakkari / BLIS / Kaistavahti / Navi / Pikalataus / Ratinlämmitin / Keyless
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Huippuvarusteltu Leaf!
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Metalliväri
Ratinlämmitin
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Navigointi
Bluetooth Handsfree ja Audiontoisto
AUX ja USB-Liitännät
Ajovaloautomatiikka
Peruutuskamera
Kaistavahti
Avaimeton kulku ja käynnistys
Blind Spot-Katveavustin
Hätäjarruavustin
CHAdeMO-Pikalataus
Sähkösäätöiset sivupeilit
Liikennemerkkitunnistin
Automaattinen ilmastointi
Kahdet avaimet
Kahdet renkaat, 1x vanteet
ePedal-Ajotila
ECO-Ajotila
Huoltokirja
Viimeisin huolto 05/2026 80tkm
Seuraava katsastus 05/2028
Tuotu maahan käytettynä 05/2024, Alankomaat
Akkutesti tehty 05/2026, SOH 88.2%
Puhdas Carvertical-raportti, nähtävillä pyydettäessä.
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Huippuvarusteltu Leaf!
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Metalliväri
Ratinlämmitin
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Navigointi
Bluetooth Handsfree ja Audiontoisto
AUX ja USB-Liitännät
Ajovaloautomatiikka
Peruutuskamera
Kaistavahti
Avaimeton kulku ja käynnistys
Blind Spot-Katveavustin
Hätäjarruavustin
CHAdeMO-Pikalataus
Sähkösäätöiset sivupeilit
Liikennemerkkitunnistin
Automaattinen ilmastointi
Kahdet avaimet
Kahdet renkaat, 1x vanteet
ePedal-Ajotila
ECO-Ajotila
Huoltokirja
Viimeisin huolto 05/2026 80tkm
Seuraava katsastus 05/2028
Tuotu maahan käytettynä 05/2024, Alankomaat
Akkutesti tehty 05/2026, SOH 88.2%
Puhdas Carvertical-raportti, nähtävillä pyydettäessä.
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
10850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2018
Rekisterinumero
GPU-485
Mittarilukema
80000
Käyttövoima
Sähkö
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1580 kg
Kokonaismassa
1995 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
110 kW
CO2
0 g/km
Keskikulutus
l/100km
Rahoituslaskin
10850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2018 |
| Rekisterinumero | GPU-485 |
| Mittarilukema | 80000 |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1580 kg |
| Kokonaismassa | 1995 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 110 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Keskikulutus | l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


