Peugeot 208
Active PureTech 100 EAT8-automaatti, Juuri huollettu! / 1. Omistajalta! / LED-ajovalot / Carplay / Vakkari / SIS. ALV!
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Suomi-Peugeot automaattivaihteistolla 1. Omistajalta!
ALV-Vähennyskelpoinen
Huoltokirja
1-omistaja
Juuri huollettu: 23.4.2026 47tkm
Seuraava katsastus: 8/2026
Ilmastointi
Apple Carplay / Android Auto / Mirror Link
Peugeot LED Technology -ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Kahdet renkaat
Kahdet avaimet
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
ECO Start/stop
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/USB
Bluetooth handsfree ja audio
Turbo
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Suomi-Peugeot automaattivaihteistolla 1. Omistajalta!
ALV-Vähennyskelpoinen
Huoltokirja
1-omistaja
Juuri huollettu: 23.4.2026 47tkm
Seuraava katsastus: 8/2026
Ilmastointi
Apple Carplay / Android Auto / Mirror Link
Peugeot LED Technology -ajovalot
Ajovaloautomatiikka
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Kahdet renkaat
Kahdet avaimet
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
ECO Start/stop
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/USB
Bluetooth handsfree ja audio
Turbo
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
11950€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2020
Rekisterinumero
GNE-976
Mittarilukema
47000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Valkoinen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1165 kg
Kokonaismassa
1625 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
74 kW
CO2
131 g/km
Keskikulutus
6.3 l/100km
Rahoituslaskin
11950€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2020 |
| Rekisterinumero | GNE-976 |
| Mittarilukema | 47000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Valkoinen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1165 kg |
| Kokonaismassa | 1625 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 74 kW |
| CO2 | 131 g/km |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


