Ford Fiesta
1,0 EcoBoost 100hv M6 Titanium 5-ov., 1. Omistajalta! / Jakohihna vaihdettu 2026 / Carplay / Winter Pack / Vakkari
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Taloudellinen Suomi-Fiesta ensimmäiseltä omistajalta! Jakohihna vaihdettu 2026!
Sähköinen huoltohistoria
Viimeisin huolto + jakohihna vaihdettu 25.02.2026 123tkm
Seuraava katsastus 11.01.2027
Apple Carplay / Android Auto
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Ilmastointi
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Urheilulliset etuistuimet
Penkinlämmittimet
Lämmitettävä tuulilasi
Nahkainen monitoimiohjauspyörä lämmityksellä
Ajotietokone
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sadetunnistin
Sähkötoimiset etusivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Start/Stop
Radio ja USB -liitäntä
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Turbo
Lisätietoja saat myyjiltämme!
Katso myös muut automme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Taloudellinen Suomi-Fiesta ensimmäiseltä omistajalta! Jakohihna vaihdettu 2026!
Sähköinen huoltohistoria
Viimeisin huolto + jakohihna vaihdettu 25.02.2026 123tkm
Seuraava katsastus 11.01.2027
Apple Carplay / Android Auto
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Ilmastointi
LED-päivävalot
Ajovaloautomatiikka
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Urheilulliset etuistuimet
Penkinlämmittimet
Lämmitettävä tuulilasi
Nahkainen monitoimiohjauspyörä lämmityksellä
Ajotietokone
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Sadetunnistin
Sähkötoimiset etusivuikkunat
Sähkösäätöiset sivupeilit
Start/Stop
Radio ja USB -liitäntä
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Turbo
Lisätietoja saat myyjiltämme!
Katso myös muut automme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
7850€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2018
Rekisterinumero
EPB-170
Mittarilukema
124000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Käsivalintainen
Väri
Punainen
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
4
Henkilömäärä
5
Omamassa
1163 kg
Kokonaismassa
1670 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
74 kW
CO2
97 g/km
Keskikulutus
4.3 l/100km
Rahoituslaskin
7850€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2018 |
| Rekisterinumero | EPB-170 |
| Mittarilukema | 124000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Väri | Punainen |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 4 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1163 kg |
| Kokonaismassa | 1670 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 74 kW |
| CO2 | 97 g/km |
| Keskikulutus | 4.3 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


