Renault Captur
TCe 130 EDC7-aut Zen / Merkkihuollettu! / Navi / Carplay / Keyless / LED-ajovalot / Autom. AC / Juuri katsastettu!
X
Lisätiedot
RAHOITUS
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
INSTAGRAM
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Automaattivaihteinen merkkihuollettu Suomi-Captur hienolla ulkovärillä! Uudempaa korimallia.
Apple Carplay / Android Auto
Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
LED-ajovalot
Navigointijärjestelmä
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat takana
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkkien tunnistus
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Metalliväri
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sadetunnistin
ECO start/stop
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset/taittuvat sivupeilit
Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Huoltokirja
Viimeisin huolto 03/2026 92tkm
Seuraava katsastus 05/2028
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Jopa ilman käsirahaa!
Rahoituspäätökset myös etänä.
ETÄKAUPAT JA KOTIINTOIMITUS
Kaupat (myös vaihdot) turvallisesti etänä.
Auto kuljetettuna kotiovellesi!
LISÄTURVA
Saatavilla tähänkin autoon!
Seuraa meitä käyttäjätunnuksella: vaihtoettan
www.instagram.com/vaihtoettan
Automaattivaihteinen merkkihuollettu Suomi-Captur hienolla ulkovärillä! Uudempaa korimallia.
Apple Carplay / Android Auto
Automaattinen kaksialueinen ilmastointi
LED-ajovalot
Navigointijärjestelmä
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat takana
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkkien tunnistus
Penkinlämmittimet
Nahkainen monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Metalliväri
Kahdet renkaat aluvanteilla
ABS-jarrut
ESC-ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-kiinnikkeet
Sadetunnistin
ECO start/stop
Sähkötoimiset sivuikkunat
Sähkösäätöiset/taittuvat sivupeilit
Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
Kahdet avaimet
Keskuslukitus kaukosäädöllä
Radio/AUX/USB
Bluetooth handsfree ja audiotoisto
Huoltokirja
Viimeisin huolto 03/2026 92tkm
Seuraava katsastus 05/2028
Kysy lisää myyjiltämme!
Katso myös muut ajoneuvomme osoitteesta www.vaihtoettan.fi
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fiHinta
12950€
+ toimituskulut
199€
Auton tiedot
Vuosimalli
2020
Rekisterinumero
COR-266
Mittarilukema
92000
Käyttövoima
Bensiini
Vetotapa
Etuveto
Vaihteisto
Automaattinen
Väri
Oranssi
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Korimalli
Viistoperä
Ovet
5
Henkilömäärä
5
Omamassa
1334 kg
Kokonaismassa
1816 kg
Suorituskyky ja taloudellisuus
Moottorin tilavuus
Teho
96 kW
CO2
139 g/km
Keskikulutus
6.6 l/100km
Rahoituslaskin
12950€
+ toimituskulut 199€Auton tiedot
| Vuosimalli | 2020 |
| Rekisterinumero | COR-266 |
| Mittarilukema | 92000 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Väri | Oranssi |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ovet | 5 |
| Henkilömäärä | 5 |
| Omamassa | 1334 kg |
| Kokonaismassa | 1816 kg |
Suorituskyky ja taloudellisuus
| Moottorin tilavuus | |
| Teho | 96 kW |
| CO2 | 139 g/km |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
Rahoituslaskin
Yhteydenotto
Automyynti palvelee teitä!
Ota yhteyttä puhelimitse 010 319 3930 tai sähköpostitse myynti@vaihtoettan.fi


